Edukacja dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo dziecka to jeden z aspektów, na których najbardziej zależy wszystkim rodzicom. Chcą ochronić swoją pociechę przed wszystkimi możliwymi niebezpieczeństwami. Rozmowy z nieznajomymi, wybieganie na ulice, oddalanie się od dorosłych, uzależnienie od internetu i wiele innych to sytuacje, których chcą unikać jak tylko to możliwe. Najmłodsi często nie są świadomi, że decyzje, które podejmują, mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Powinniśmy uświadamiać im pewne kwestie dotyczące bezpieczeństwa, tak abyśmy mogli czuć się spokojniej, myśląc o ich przyszłych losach.

Czary z drukary przygotowało specjalne materiały pomocnicze, które pokażą maluchom jak odpowiednio zachowywać się w danej sytuacji. Niebezpieczeństwo może nas spotkać wszędzie niezależnie od czasu czy miejsca. Dlatego też przygotowane przez nas treści różnią się od siebie. Dostępne są karty pracy takie jak bezpieczna szkoła, e-uzależnienia dzieci i młodzieży, grafomotoryka- znaki drogowe, bezpieczne wakacje, bezpieczne ferie zimowe i nie tylko. To rodzic czy nauczyciel wybiera te materiały, które uważa za najbardziej potrzebne na daną chwilę.

Seria bezpieczne wakacje/szkoła itd. zawiera karty demonstracyjne prezentujące zasady bezpieczeństwa, karty pracy dotyczące zachowań prozdrowotnych i profilaktyki zakażeń wirusowych, kolorowanki, materiały do stworzenia infografik oraz wiele więcej.

Natomiast zestaw 34 kart pracy rozwijających sprawność manualną oraz grafomotoryczną o znakach drogowych omawia takie tematy jak: znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne. Dzieci mają możliwość pokolorowania danego znaku według przedstawionego wzoru. Ułatwi to naukę uczniom przygotowującym się do testu na kartę rowerową.

Zbiór materiałów dotyczących uzależnień od mediów cyfrowych odpowiedni dla starszych dzieci uczęszczających już do szkoły zawiera w sobie:

-materiały do wykonania mapy myśli,

-kolorowanki XL,

-grafiki,

-materiały do wykonania infografiki

-i nie tylko.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka w każdej sytuacji i skorzystaj z materiałów przygotowanych przez Czary z drukary.

 

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY