Edukacja matematyczna

Masz w domu małego Pitagorasa? A może Twojemu dziecku matematyka przysparza trudności? Mamy na to sposób! Poznaj karty pracy od Czary z drukary i odmień wizerunek królowej nauk w oczach najmłodszych raz na zawsze!

Nasze materiały edukacyjne do nauki matematyki do własnego wydruku doskonale sprawdzają się jako pomoc w przyswojeniu nowego materiału lub utrwaleniu dotychczasowej wiedzy z zakresu matematyki. Dlaczego dzieci tak je lubią?

Nasze materiały, stworzone z myślą o rodzicach i nauczycielach, którzy chcą pomóc najmłodszym w nauce matematyki, są przystosowane poziomem trudności do poszczególnych etapów zdobywania wiedzy. Ich zróżnicowanie pod względem trudności, pozwala na dobranie zadań do aktualnego etapu nauki, dzięki czemu dziecko nie zniechęci się zbyt zaawansowanym poziomem.

Ciekawa szata graficzna, przygotowana specjalnie dla dzieci, zachęca do rozwiązywania zadań. Nauka staje się zabawą, która może być ciekawą alternatywą dla żmudnego odrabiania prac domowych, zadawanych standardowo w szkole. Jeśli chcesz zachęcić swoją pociechę do rozwiązywania zadań z matematyki, koniecznie poznaj karty od Czary z drukary!

Matematyka z kartami od Czary z drukary to nie słupki i grafy do uzupełnienia. W zależności od wieku dziecka i poziomu trudności, jaki chcemy mu zaproponować, a także wybranego zestawu kart, możemy dobierać zadania spośród:

 • szlaczków,
 • labiryntów,
 • rysowania po śladzie,
 • nauki pisowni dat,
 • nauki określania pór roku,
 • nauki doboru odpowiedniego ubioru do pory roku,
 • układanek logicznych,
 • modeli 3D do samodzielnego sklejania,
 • sudoku w wersji dla najmłodszych,
 • geoboardów,
 • trimino,
 • i wielu innych.

Jak widać, zadania proponowane w kartach do nauki matematyki od Czary z drukary można dostosować do wieku, poziomu i zainteresowań uczniów. W zależności od wybranego zestawu, mogą różnić się one ilością stron.

Wszystkich rodziców, nauczycieli i terapeutów, zainteresowanych kartami do samodzielnego wydruku, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiednich materiałów.

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY