Edukacja przyrodnicza

Każdy z nas jest częścią świata przyrody. Dzieci w wieku przedszkolnym rozpoczynają swoją edukację przyrodniczą od nazywania pór roku i zjawisk atmosferycznych charakterystycznych dla danego sezonu. Później uczy się ich zasad bezpieczeństwa odnoszących się do pogody np. w trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie. Dla tych maluchów Czary z drukary przygotowały zestawy materiałów pomocniczych do samodzielnego wydruku, interaktywne prezentacje, quizy i nie tylko. Zapoznaj się z naszą
ofertą.

Dla kogo stworzono te zestawy materiałów dydaktycznych?

Nasze materiały dydaktyczne stworzyliśmy z myślą o nauczycielach, terapeutach, a także o rodzicach, którzy chcą wspierać swoje dzieci w przyswajaniu wiedzy w zakresie przyrodniczym w domowym zaciszu. Najmłodsi nauczą się z nich między innymi nazewnictwa części ciała, jak i narządów wewnętrznych. Oprócz tego dowiedzą się, jakie
zwierzęta żyją na danym kontynencie, jakie są pierwsze oznaki wiosny, jakie występują stany skupienia oraz jak bezpiecznie spędzić lato i nie tylko. Podszkolą również swoje umiejętności matematyczne, głoskowania czy pisania po śladzie. Teraz już wiesz dla kogo stworzono te zestawy materiałów dydaktycznych i czego najmłodsi się z nich nauczą.

Co znajduje się w zestawach do samodzielnego wydruku?
Nasze zestawy do samodzielnego wydruku, które dotyczą edukacji przyrodniczej, stworzyliśmy tak, aby jak najbardziej zainteresowały wszystkich małych odkrywców. Edukacja przez zabawę to idealne rozwiązanie szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym.
Czary z drukary proponują:
● kolorowanki,
● sudoku,
● labirynty,
● doble,
● układanki,
● wycinanki,
● wykreślanki,
● i nie tylko.

Gwarantujemy, że to, co znajduje się w naszych zestawach do samodzielnego wydruku, zachęci Twoją pociechę do nauki nowych rzeczy.

Innowacyjne rozwiązania Czary z drukary

Korzystanie z komputerów, laptopów czy tabletów podczas nauki staje się coraz popularniejsze. Umiejętność obsługi tych sprzętów jest obecnie bardzo cenna. Dlatego też Czary z drukary przygotowały dla starszych dzieci prezentacje interaktywne w Genially. Znajdziesz je między innymi w dużym zestawie wiosna i zima, w zestawie człowiek wśród
żywiołów, czy pszczoły. Poznaj innowacyjne rozwiązania Czary z drukary.

Skorzystaj ze środków do przybliżania dzieciom świata przyrody, jakimi są zestawy do samodzielnego wydruku, czy interaktywne prezentacje od Czary z drukary.

Nie zwlekaj i zrób zakupy na naszej stronie internetowej już dziś! Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze właściwych zestawów. Serdecznie zapraszamy
do kontaktu.

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY