Karty pracy

Chcesz wspierać dziecko w rozwoju i pomóc mu utrwalać zdobyte już umiejętności? Karty pracy od Czary z drukary to doskonały sposób na naukę poprzez zabawę. Arkusze zadań do samodzielnego wydruku stworzone zostały z myślą o rodzicach, nauczycielach i terapeutach, którzy poszukują interesujących metod pomocy najmłodszym. Dzięki naszym propozycjom edukacja to czysta przyjemność!

Zeszyty do ćwiczeń z kategorii Karty pracy to specjalnie przygotowane zestawy, które mają pomóc najmłodszym przyswoić wiedzę. Proponowane przez nas zadania łączą kilka dziedzin. Kolorowanki wiążą się z czytaniem pierwszych sylab, rozpoznawanie cyfr połączono m.in. z ćwiczeniami z kaligrafii, a nauka dwuznaków przemycona została w sudoku czy puzzlach. To tylko niektóre z przykładów. Jakie jeszcze rodzaje zadań znaleźć można w kategorii Karty Pracy? To między innymi:

– labirynty,

– wklejki do zeszytu,

– zabawy z plasteliną,

– odwzorowywanie rysunków,

– łączenie kropek,

– szlaczki,

– rysowanie symetryczne,

– i inne.

Dzięki możliwości samodzielnego wydruku kart pracy, to samo zadanie można powtarzać kilkukrotnie. A jak wiadomo, praktyka czyni mistrza. Zadania są dostosowane do poziomu zaawansowania dziecka. Inne ćwiczenia zaproponować możemy więc maluchom, które dopiero rozwijają motorykę małą i warto trenować z nimi grafomotorykę, a inne tym uczniom, którzy znają już kształt liter i chcą wypracować charakter pisma – dla nich przygotowaliśmy np. karty z zakresu kaligrafii.

Dzięki ciekawej oprawie graficznej ćwiczenia nie są nudne, a wykonywanie ich sprawia najmłodszym wiele radości. W zależności od zainteresowań dziecka możemy wybrać m.in. karty dotyczące nietypowych świąt, znaków drogowych, zabaw z plasteliną, alfabetu, matematyki, bajek i innych.

Jeśli poszukujesz tego typu pomocy naukowych dla dzieci, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiedniego zestawu kart pracy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu!

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY