Nauka czytania

Czytanie to jedna z pierwszych umiejętności, których nabywają uczniowie szkół podstawowych. Niektórym dzieciom przychodzi to z łatwością, inne potrzebują większej ilości powtórzeń. Chcąc pomóc im w jak najłatwiejszym przyswojeniu wiedzy, stworzyliśmy zestawy ze specjalnymi ćwiczeniami, które poprzez zabawę będą wspierać najmłodszych w nauce. Kiedy warto sięgnąć po karty z kategorii Nauka czytania?

Zestawy do nauki czytania od Czary z drukary zostały stworzone jako pomoce dydaktyczne dla nauczycieli, terapeutów i rodziców, którzy chcą wspierać najmłodszych w przyswajaniu wiedzy. Nauka liter i rozwój słuchu fonematycznego wymagają czasu i odpowiedniej ilości ćwiczeń. Nasze karty pracy sprawiają, że nauka staje się zabawą i przyjemnością, a wiedza wchodzi do głowy bez trudu. Wśród proponowanych przez nas zestawów znaleźć można przede wszystkim materiały o czytaniu sylabami. Proponujemy także kolorowanki, które w ciekawy sposób przemycają ćwiczenia z rozpoznawania liter czy czytania pierwszych sylab.

Co jeszcze znaleźć można w naszych zestawach do samodzielnego wydruku? To między innymi:

– puzzle,

– gry planszowe,

– karty obrazkowe,

– kolorowanki wg kodu,

– maski zwierząt do scenek,

– sudoku,

– wycinanki,

– labirynty,

– maty do zabaw z plasteliną,

– i wiele innych.

Poprzez zabawę dziecko ćwiczy spostrzegawczość, motorykę małą, grafomotorykę i inne umiejętności. W ten sposób zapewniamy uczniom rozwój na wielu płaszczyznach, który w przyszłości z pewnością zaprocentuje.

Jeśli chcesz lepiej poznać naszą ofertę lub masz pytania dotyczące konkretnych pozycji spośród naszych propozycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze właściwych zestawów. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY