Nauka pisania

Pisanie to jedna z pierwszych umiejętności, jaką nabywają uczniowie szkół podstawowych. Niektórym dzieciom przychodzi to z łatwością, inne potrzebują natomiast większej ilości czasu. Chcąc pomóc im w jak najłatwiejszym przyswojeniu wiedzy, stworzyliśmy zestawy do
samodzielnego wydruku ze specjalnymi ćwiczeniami, które poprzez zabawę będą wspierać najmłodszych w nauce pisania. Nasze karty pracy sprawiają, że nauka staje się zabawą i przyjemnością, a wiedza wchodzi do głowy bez trudu. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Różnorodna tematyka kart pracy

W zestawach do samodzielnego wydruku od Czary z drukary znajdziesz karty pracy dotyczące takich tematów jak:

● Unia Europejska,
● instrumenty muzyczne,
● zwierzęta świata,
● szlakiem Wisły,
● polskie symbole narodowe,
● zima,
● miłość,
● znaki drogowe,
● zdrowe odżywianie,
● sygnalizacja świetlna,
● miasto i wieś,
● i wiele więcej.

Różnorodna tematyka kart pracy to coś, o co bardzo dbamy. Nie chcemy pozwolić na to, aby dzieci szybko znudziły się wykonywaniem ćwiczeń.

Pomoce dydaktyczne

Zestawy do nauki pisania od Czary z drukary zostały stworzone jako pomoce dydaktyczne dla nauczycieli, terapeutów oraz rodziców, którzy chcą wspierać najmłodszych w przyswajaniu wiedzy. Nauka liter wymaga czasu, a także odpowiedniej ilości ćwiczeń. My proponujemy rysowanie symetryczne po śladzie, ale także samodzielne, wykonywanie
szlaczków, rozwiązywanie labiryntów, kolorowanie i nie tylko. Naukę pisania można rozpocząć jeszcze zanim dziecko pójdzie do szkoły. Wtedy ćwiczenia, które będą pojawiały się na lekcjach, będą dla niego dużo prostsze.

Rozwój na wielu płaszczyznach

Nauka poprzez zabawę to metoda, którą serdecznie polecamy. Pamiętaj, że edukacja nie musi kojarzyć się jedynie ze szkołą i podręcznikami. Kreatywne ćwiczenia, które zawierają w sobie choć odrobinę zabawy z pewnością wzbudzą znacznie większe zainteresowanie Twojego dziecka niż typowe zadania podręcznikowe. Poprzez zabawę uczeń ćwiczy spostrzegawczość, motorykę małą, czyli ruchy palców i dłoni, grafomotorykę- zdolność rysowania oraz oczywiście pisania, a także inne przydatne umiejętności. W ten sposób zapewniamy dzieciom rozwój na wielu płaszczyznach, który w przyszłości niewątpliwie zaprocentuje. Przekonaj się o tym sam! Jeśli chcesz lepiej poznać naszą ofertę lub masz pytania dotyczące konkretnych pozycji spośród naszych propozycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze właściwych zestawów. Zapraszamy
do składania zamówień, ułatw naukę pisania swojemu dziecku!

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY