Wklejki do zeszytu

Twoje dzieci lub podopieczni przepadają za łamigłówkami, ciekawostkami, zadaniami do rozwiązywania? Poznaj nasze karty z kategorii Wklejki do zeszytu i daj im przestrzeń do rozwoju!

Wklejki do zeszytu od Czary z drukary to propozycja dla wszystkich rodziców, nauczycieli i terapeutów, którzy chcą zachęcić najmłodszych do dodatkowych ćwiczeń i pracy. Z nami nauka to zabawa! Wklejki, które proponujemy, dopasowane są tematycznie, np. do pór roku. W ofercie posiadamy także arkusze dotyczące alfabetu lub cyfr. Dziecko samo może zatem zdecydować, czym chce zająć się w danym momencie.

Wklejki do zeszytu to świetna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli klas 1-3. W zestawie dotyczącym jesieni omawiane są m.in. rodzaje jadalnych grzybów czy jesienne owoce, a w zeszycie zimowym zadania dotyczą potraw wigilijnych, zwierząt, które zapadają w sen zimowy czy ptaków odwiedzających karmniki w poszukiwaniu pożywienia.

Nauczyciele mogą wykorzystać arkusze jako urozmaicenie codziennych lekcji. Wklejenie ich do zeszytów sprawi, że te staną się bardziej atrakcyjne wizualnie. Świetnie sprawdzą się również jako pomysły na zadania domowe.

Rodzice skorzystają z arkuszy jako wsparcie dla dzieci w przyswajaniu materiału – zadania mogą być rozrywką np. na deszczowe popołudnia.

Co znajduje się w arkuszach z kategorii Wklejki do zeszytu? Wśród proponowanych zadań znajdziecie:

– pisanie po śladzie,

– wykreślanki,

– rebusy,

– kolorowanki,

– labirynty,

– łączenie kropek,

– prawda czy fałsz,

– i inne.

Zadania pomogą rozwijać nie tylko wiedzę uczniów, ale także motorykę małą. Pisanie po śladach, kolorowanie czy wycinanie to świetny sposób na rozwój zdolności manualnych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja kart do samodzielnego wydruku i chcesz skorzystać z naszych wklejek do zeszytu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytanie związane z wyborem odpowiedniego zestawu i dopasowaniem go do wieku i umiejętności dziecka.

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY