FAQ

W tym miejscu znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie! To dobre miejsce, żeby zajrzeć, zanim napiszesz do nas. Być może Twój problem rozwiąże się w mig!

 • JAK MOGĘ POBRAĆ ZAKUPIONE MATERIAŁY?

  W momencie, kiedy Twoja płatność zostanie potwierdzona, zakupione materiały zostaną automatycznie dodane do Twojego konta klienta. Można będzie je pobrać na kilka sposobów:

  • Zaloguj się do swojego panelu klienta i przejdź do sekcji „pobierz pliki”. Logowanie do panelu możliwe jest pod adresem: https://czaryzdrukary.pl/moje-konto/ lub po kliknięciu ikony Twoje konto klienta na naszej stronie.
  • Pliki możesz również pobrać z wiadomości email o zrealizowanym zamówieniu.
 • JAK SZYBKO OTRZYMAM ZAKUPIONE MATERIAŁY?

  Zakupione materiały są dostępne do pobrania natychmiast po potwierdzeniu płatności. Proces ten jest uzależniony od wybranego modelu płatności:

  • Płatność szybkim przelewem lub kartą płatniczą jest autoryzowana w ciągu kilku sekund i dokładnie w takim czasie otrzymasz swoje materiały.
  • Płatność tradycyjnym przelewem bankowym jest realizowana w godzinach pracy banku. Autoryzacja płatności, a co za tym idzie udostępnienie materiałów może się przeciągnąć w czasie.
 • ILE RAZY MOGĘ POBRAĆ ZAKUPIONE MATERIAŁY?

  Każdy plik możesz pobrać maksymalnie 5 razy.

wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.