Wolny czas

Wolny czas… tak, to te chwile o których my, dorośli, w ostatnim czasie mówimy albo z przekąsem, albo z ironią w głosie, albo po prostu nie wiemy już co to…

Za to nasze pociechy mają go aż za dużo, przez co nasz wolny czas w zasadzie nie ma racji bytu. Teraz, kiedy raz na jakiś czas zdarzają się kwarantanny, zamknięte placówki, zdalna nauka – jedyna nadzieja tli się w zajęciu myśli naszych milusińskich czymkolwiek, na dłużej niż 10 minut.

A co jeśli da się na dłużej? I w dodatku skutkiem ubocznym jest pozytywny wpływ na ich rozwój?

Udoskonaliliśmy nasze materiały na tyle mocno, że stanowią w tej chwili naprawdę porządną porcję edukacyjną, pozwalającą na intensywne zaangażowanie czasowe dzieci w ich rozwiązywanie.

Zagadki, rysowanki, kolorowanki, wycinanki, zgadywanki – to wszystko i wiele innych wprost z Twojej drukarki jest po prostu na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zakupić wybrany pakiet, a już za chwilę będzie gotowy do pobrania i wydrukowania na domowej / biurowej drukarce.

Takie to właśnie czary oferujemy w naszym sklepie!

ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY

wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.