Co to za czary?

Czary z drukary to sklep dla nauczycieli i rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Oferujemy szeroki asortyment materiałów edukacyjnych dla najmłodszych do samodzielnego wydruku w formacie PDF. Precyzyjnie dobrana tematyka pozwalająca na stopniowanie trudności, wysoka merytoryka treści i staranna oprawa graficzna pomagają przyswoić nowe wiadomości w łatwy i przyjemny sposób.

Nasze materiały mogą się znaleźć w waszych drukarkach wkrótce po zakupie, a za sprawą ich łączącej naukę z zabawą formy, sprawicie, że Wasze lekcje będą jeszcze lepsze!

Materiały, które oferujemy to przede wszystkim łatwy sposób, by zachęcić dzieci do nauki. Jeśli szukasz sposobów na atrakcyjne nauczanie, w którym edukacji wtóruje zabawa i pielęgnowanie kreatywności, to z pewnością spodoba Ci się nasza oferta.

Zaufało nam już tysiące rodziców i nauczycieli. Cieszymy się, że to co tworzymy stanie się cząstką Twojej pracy i życzymy samych przyjemnych lekcji, a przede wszystkim dużo zabawy!

 

ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY

wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.