Edukacja polonistyczna

Alfabet, sylaby, a także dwuznaki to obszary tematyczne, których najmłodsi uczą się w ramach edukacji polonistycznej i które umożliwiają w późniejszym etapie naukę czytania oraz pisania. Wielu rodziców obawia się tego momentu. W ich opinii to niełatwe wyzwanie dla ich pociech. Jednak dzięki odpowiednim metodom, takim jak nauka przez zabawę,
poznawanie literek może okazać się naprawdę pozytywnym doświadczeniem dla dzieci. Z pomocą przychodzą materiały dydaktyczne do samodzielnego wydruku, jak i interaktywne gry i ćwiczenia od Czary z drukary. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Zestawy kreatywne dla najmłodszych

Jeśli już od dawna poszukujesz czegoś, co uatrakcyjni naukę alfabetu Twojemu dziecku, koniecznie zaopatrz się w nasze zestawy kreatywne dla najmłodszych. Zawierają one między innymi karty demonstracyjne, gry planszowe, puzzle, kolorowanki, zestawy do zabaw klamerkowych, maski zwierząt do scenek, zabaw czy naśladowania, sudoku oraz różnorodne karty pracy. Z pewnością zainteresują Twoją pociechę i zachęcą do zdobywania wiedzy. Przekonaj się sam!

Jakie zadania czekają na dzieci?

Odnalezienie drogi do mety poprawiając po śladzie odpowiednie litery, układanie puzzli, rozwiązywanie literowego sudoku i wiele więcej. W naszej ofercie posiadamy również wklejki do zeszytu, które zawierają kilkadziesiąt, a nawet kilkaset elementów do wycięcia. Wszystkie
z nich są dopasowane do rozmiaru A4. To doskonały sposób na utrwalenie materiału, jeśli zależy nam na jednoczesnym stymulowaniu rozwoju motoryki małej, czyli ruchu palców oraz dłoni dzieci. Tutaj najmłodsi proszeni są o dopasowanie obrazków do właściwych rebusów
literowych czy o pisanie po śladzie. Teraz już wiesz, jakie przykładowe zadania czekają na dzieci.

Interaktywna seria od Czary z Drukary

Podążając za pojawiającymi się nowinkami technologicznymi, wprowadziliśmy do naszej oferty interaktywne gry oraz ćwiczenia dla dzieci. Powstały one po to, aby pomóc w poznawaniu i utrwalaniu liter. Nauka online to nowe, ciekawe rozwiązanie, które z pewnością
wzbudzi spore zainteresowanie Twojej pociechy. Kolorowe grafiki przykują wzrok każdego dziecka. Nie zwlekaj dłużej i już dziś zaopatrz się w zestawy kreatywne od Czary z drukary.

Wklejki do zeszytu, drukowane karty pracy, a może interaktywne gry i ćwiczenia? Jeśli nie wiesz, na którą z opcji się zdecydować, skontaktuj się z nami. Służymy pomocą i z przyjemnością rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

wczytaj więcej
wszystkie materiały w plikach pdf

Nie musisz martwić się o format plików. Wszystkie są zapisane jako wielostronicowe pliki PDF z interaktywnym spisem treści.

nie musisz czekać na kuriera

Wszystkie pliki dostarczymy na Twoje konto w sklepie. Procedura zakupu jest bardzo intuicyjna i zawsze możesz wrócić do panelu aby pobrać swoje pliki.

dożywotnia licencja na użytkowanie

Kupując pakiet materiałów uzyskujesz dożywotnią licencję na wykorzystywanie ich w swojej pracy w placówkach oświatowych i terapeutycznych lub w pracy w domu ze swoimi dziećmi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Po prostu drukujesz

Nasze materiały przygotowane są do druku pod standardowe, najbardziej popularne drukarki formatu A4, zarówno kolorowe, jak i monochromatyczne. Jeśli masz problem z drukarką napisz do nas, być może spotkaliśmy się już z podobnym problemem i będziemy w stanie coś doradzić.

NAPISZ DO NAS ZOBACZ WSZYSTKIE CZARY